بهترین تبلیغ برای یک مخترع و تولید کننده قدیمی، تدوام تولید مبتنی بر رضایت مصرف کنندگان و بهره گیری از فن آوری های نوین با تکیه بر دانش و علم متخصصین می تواند باشد.

فایک ( تاسیس ۱۹۴۵) با خرید کمپانی انگلیسی رافیکی (‌تاسیس ۱۹۷۸) در اواخر سال ۲۰۱۰ و تغییر نام به فایک انگلستان گستره جدیدی از محصولات و مصرف کنندگان را به امپراتوری خود در صنعت اعلام و اطفاء حریق اضافه نمود.

فایک انگلستان، همچنان با تولید کلیه محصولات در کارخانه خود در ولز جنوبی و با استفاده از تکنولوژی میکروپروسسوری چند هسته ای در قطعات سیستم اعلام حریق هوشمند به عنوان پیشرو در این صنعت می باشد.

فایک با تنوع تولید بیش از ۱۳۵ محصول اصلی و حدود ۷۰ محصول جانبی اعلام و اطفا در سه گروه:

متعارف هوشمند (Twinflex Pro) – آدرس پذیر (Sita) – اطفا (SRP) با قابلیت انطباق با محیط نصب، اطمینان به عملکرد صحیح و انتخاب هوشمندانه حساسیت، آرامش خاطر و ثبات در عملکرد را به همراه دارد.

فایک با ۱۴ شعبه، ۷۵ نمایندگی و بالغ بر یک هزار پرسنل، محصولات و خدمات خود را به صورت جهانی توزیع می نماید. 

فایک انگلستان دارای تاییدیه LPCB در تولید، طراحی و مدیریت کیفیت و تاییدیه CPR و LPCB مستقل برای تمام تجهیزات تولیدی خود می باشد.

 توجه: به منظور جلوگیری از سوء استفاده از نام و تاییدیه های محصول و بررسی صحت آن می توان به وب سایت کمپانی BRE، صادرکننده تاییدیه LPCB مراجعه نمود. کافیست برند مورد نظر را در بخش جستجو وارد کنید.

http://www.redbooklive.com